NASZA OFERTA

Posadzki wibroprasowane

Posadzka przemysłowa musi być przede wszystkim wytrzymała, ponieważ każdego dnia znosi spore obciążenia. Ważne również, by była dość łatwa w utrzymaniu – na jej częste i mozolne czyszczenie nie ma po prostu czasu w miejscu, w którym praca wre. Wszystkie te warunki spełniają posadzki wibroprasowane. Ich wyjątkowość polega na zastosowaniu specjalnej technologii przy układaniu. To metoda stosowana stosunkowo od niedawna, która jednak szybko stała się standardem pod względem bezkonkurencyjnej jakości i trwałości.

Posadzki wibroprasowane – innowacyjna technologia dla maksymalnej trwałości

Posadzki wibroprasowane powstają poprzez układanie płytek na wilgotnej wylewce betonowej. Dzięki temu wszystkie ich elementy wiążą w tym samym czasie, przez co lepiej do siebie przylegają i są znacznie bardziej wytrzymałe. Po ułożeniu płytek poddaje się je zabiegowi wibroprasowania, który dodatkowo zwiększa ich odporność oraz pozwala się upewnić, że gotowa podłoga będzie idealnie równa.
Posadzki wykonane w ten sposób są gładkie, odporne na ścieranie i nacisk. Szerokość łączeń (fug) jest zredukowana do minimum, co wpływa zarówno na estetykę podłogi, jak i na jej trwałość. Znacznie ułatwia również utrzymanie czystości. To dlatego posadzki wibroprasowane są montowane w obiektach przemysłowych różnego typu. Nadają się do wykorzystania w zasadzie w każdej branży i w dowolnym typie budynku. Sprawdzają się również w obiektach użyteczności publicznej i o charakterze komercyjnym.

Posadzki przemysłowe wibroprasowane

Duże doświadczenie i szeroka wiedza naszego zespołu pozwalają budować posadzki wibroprasowane wyróżniające się doskonałymi parametrami użytkowymi i atrakcyjnym wyglądem. Stosujemy płytki o zróżnicowanych właściwościach i wyglądzie, dopasowując gotową aranżację do indywidualnych wymogów klienta. Tego typu nawierzchnie są niesamowicie uniwersalne, a prawidłowo wykonane mogą służyć przez wiele lat. Skontaktuj się z nami, by otrzymać spersonalizowaną ofertę!

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez GOLVRESURS w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Golvresurs Sp. z o.o.

68-200 Żary, Olbrachtów 35c, POLAND
BOX 518, 175 26 Järfälla, SWEDEN

Ważne informacje

NIP: 9282088676
Szwedzki numer podatkowy: SE502083531901
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@golvresurs.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza GOLVRESURS ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.