NASZA OFERTA

Posadzki Terrazzo

W miejscach, w których trwałość liczy się na równi z estetyką, doskonale sprawdzą się posadzki Terrazzo. Powstają one z różnych typów i kolorów kruszywa w połączeniu z barwioną mieszanką betonową. Efektem jest podłoga o unikalnym charakterze i bardzo eleganckim wyglądzie. W zasadzie każda posadzka Terrazzo jest inna ze względu na bardzo zróżnicowane możliwości łączenia kolorów i materiałów. Wygląd to jednak nie jedyna jej zaleta. Podłogi wykończone w ten sposób są również bardzo wytrzymałe, przez co nadają się do wielu zastosowań.

Posadzki Terrazzo – elegancja i solidność

Bezspoinowe posadzki Terrazzo mają wiele cech, które sprawiają, że świetnie nadają się do przestrzeni przemysłowych i komercyjnych. Są bardzo odporne na ścieranie i nacisk, dzięki czemu bez problemu wytrzymują spory ruch pieszy i nie tylko. Mają właściwości antypoślizgowe, co sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu. Wyróżnia je również wygoda utrzymania – można je bardzo łatwo wyczyścić, a ponadto są odporne na powstawanie plam i trwałych zabrudzeń, nawet ze smarów czy olejów.

Posadzki Terrazzo do obiektów przemysłowych i nie tylko

Terrazzo to nowocześniejsza odmiana znanego od lat i poważanego lastryko. Dzięki udoskonalonej technologii tego typu posadzki są bardzo trwałe i bardzo estetyczne. Szlifuje się je na wysoki połysk, przez co dodają elegancji każdej aranżacji. W ramach jednej posadzki można ze sobą łączyć różne kolory i faktury, by uzyskać rozmaite wzory. To z tych powodów posadzki Terrazzo są polecane przede wszystkim do wnętrz komercyjnych, usługowych, urzędów, biur czy instytucji kultury. Niekiedy montowane są również obiektach rekreacyjnych i mieszkaniowych – szczególnie na korytarzach i klatkach schodowych. Starannie wykonane stanowią ozdobę każdego pomieszczenia, jednocześnie wyróżniając się wieloletnią trwałością.

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez GOLVRESURS w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Golvresurs Sp. z o.o.

68-200 Żary, Olbrachtów 35c, POLAND
BOX 518, 175 26 Järfälla, SWEDEN

Ważne informacje

NIP: 9282088676
Szwedzki numer podatkowy: SE502083531901
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@golvresurs.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza GOLVRESURS ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.