NASZA OFERTA

Posadzki ceramiczne

Posadzki w obiektach przemysłowych, a także we wnętrzach o dużym natężeniu ruchu pieszego mogą być również pokrywane ceramiką. Przemysłowe posadzki ceramiczne bywają bardzo trwałe – konieczne jest jednak zastosowanie odpowiednich materiałów oraz technik montażowych. Sekretem jest trwałe związanie okładziny ceramicznej z podłożem. W tym celu wykorzystuje się technikę wibracyjną. Wibroprasowane posadzki ceramiczne układa się na wilgotnej wylewce betonowej, a następnie za pomocą specjalnego urządzenia poddaje wibracjom. Dzięki temu gotowa podłoga jest niezwykle równa i gładka, a jednocześnie bardzo trwała. Z powodzeniem znosi również duże obciążenia charakterystyczne dla obiektów o przeznaczeniu przemysłowym czy też komercyjnym.

Przemysłowe posadzki ceramiczne – zalety

Przemysłowe posadzki ceramiczne można układać z płytek o różnych właściwościach. Najczęściej układa się nawierzchnie, które są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również odporne na rozmaite środki chemiczne. Taka podłoga jest bardzo trwała, a jej utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe. Może mieć również właściwości antypoślizgowe. Z powodzeniem przetrwa długie lata, nawet przy intensywnej eksploatacji. Jednocześnie możliwe jest dobranie płytek o określonej estetyce – kolorze, kształcie, fakturze czy rozmiarze. Gama dostępnych rozwiązań jest bardzo szeroka, dlatego posadzki ceramiczne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Posadzki ceramiczne o zastosowaniu przemysłowym

Tego typu nawierzchnie mogą być układane w obiektach handlowych i usługowych, w budynkach użyteczności publicznej i w wielu innych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Wibroprasowane posadzki ceramiczne, dzięki łączeniu wysokiej estetyki z dużą wytrzymałością, stanowią bardzo uniwersalne rozwiązanie. Ich odpowiednie ułożenie gwarantuje zachowanie niezmiennych walorów użytkowych przez bardzo długi czas. Nawierzchnie wykonywane przez Golvresurs są wyjątkowo trwałe, a jednocześnie gustowne i dopasowane do wymagań danej przestrzeni. Zachęcamy do współpracy!

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez GOLVRESURS w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Golvresurs Sp. z o.o.

68-200 Żary, Olbrachtów 35c, POLAND
BOX 518, 175 26 Järfälla, SWEDEN

Ważne informacje

NIP: 9282088676
Szwedzki numer podatkowy: SE502083531901
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@golvresurs.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza GOLVRESURS ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.