Firma Golvresurs

Golvresurs powstała w roku 2017 i w całości reprezentuje polski kapitał. Prezesem spółki i głównym udziałowcem jest specjalista, który – prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą – od lat zdobywał doświadczenie w tej samej branży – dokładniej w zakresie układania posadzek lastryko, terazzo oraz posadzek wibroprasowanych.

Od roku 2017 nasza spółka działa aktywnie na rynku usług posadzkarskich na terenie Szwecji oraz w mniejszym zakresie na rynkach duńskim i norweskim. Odbiorcami naszych usług są duże firmy, głównie europejskie sieci i galerie handlowe takie jak Jula, Blitema, Rusta, Coop, City Gross, ICA.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy, możliwościom technicznym oraz sprawdzonej załodze, możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym pracom posadzkarskim. Spełniamy różnorodne oczekiwania klientów, korzystając z wysokiej klasy technik, sprzętu i atestowanych materiałów.

Stawiamy na rozwój…

W roku 2019 spółka poszerzyła zakres swojej działalności o usługi deweloperskie i rozpoczęła na terenie Polski proces inwestycyjny związany z budową domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Zakończenie inwestycji planujemy na rok 2021.

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez GOLVRESURS w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Golvresurs Sp. z o.o.

68-200 Żary, Olbrachtów 35c, POLAND
BOX 518, 175 26 Järfälla, SWEDEN

Ważne informacje

NIP: 9282088676
Szwedzki numer podatkowy: SE502083531901
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@golvresurs.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza GOLVRESURS ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.