NASZA OFERTA

Posadzki przemysłowe lastryko

Posadzki przemysłowe lastryko to nawierzchnie łączące wyjątkową trwałość z bardzo eleganckim wyglądem. To propozycja do tych przestrzeni, w których liczy się prestiż i ekskluzywny wystrój. Ten typ posadzek wykonuje się ze specjalnej mieszanki betonowej, która dzięki starannie dobranym technikom obróbki przypomina naturalny kamień, ale jest od niego znacznie trwalsza. Płytki lastryko są szlifowane na wysoki połysk, dzięki temu odbijają światło, optycznie powiększając pomieszczenia i dodając ich aranżacji luksusowego charakteru.

Posadzki lastryko – nieograniczone możliwości

Posadzka lastryko może zawierać drobne lub grube kruszywo, a także różne jego mieszaniny, co po wyszlifowaniu pozwala uzyskać niemal nieskończoną ilość różnych efektów. Bardzo bogata jest również kolorystyka tego typu podłóg. Dostępne są różne barwy zarówno kruszywa, jak i osnowy (masy, w której jest zatopione). Stosuje się zarówno bardzo stonowane połączenia szarości i brązów, jak i znacznie odważniejszą kolorystykę. Co więcej, w ramach jednej realizacji można układać różne typy i kolory płytek lastryko, tworząc dowolne wzory na posadzce. Wszystko to sprawia, że możliwe jest uzyskanie niemal dowolnej stylistyki i dopasowanie wykończenia podłogi do każdego wystroju.

Posadzki przemysłowe lastryko – trwałość na lata

Istnieje wiele sposobów na estetyczne wykończenie podłogi, ale niewiele z nich jest tak trwałych jak lastryko. Posadzki tego typu są wyjątkowo odporne na ścieranie, dlatego nadają się nawet do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych technik i najwyższej klasy materiałów posadzki przemysłowe lastryko wykonywane przez Golvresurs zachowują swoje właściwości przez wiele lat, nawet przy intensywnej eksploatacji. Brak spoin i gładka powierzchnia sprawiają również, że są bardzo łatwe w utrzymaniu i wygodnie się je czyści. To rozwiązanie polecane m.in. do urzędów, biur, centrów i pasażów handlowych oraz klatek schodowych.

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez GOLVRESURS w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Golvresurs Sp. z o.o.

68-200 Żary, Olbrachtów 35c, POLAND
BOX 518, 175 26 Järfälla, SWEDEN

Ważne informacje

NIP: 9282088676
Szwedzki numer podatkowy: SE502083531901
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@golvresurs.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza GOLVRESURS ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.